На головну
Будівельні роботи

Оздоблення під`їздів
Будівельне риштування
Оренда
Продаж
Нерухомість

Продаж
Генпідрядні роботи

Будівництво будинків, індивідуальних заміських котеджів "під ключ" - одне з основних напрямів діяльності інноваційної будівельної компанії «ШОЗДА». Тривалий досвід професійної роботи в області будівництва будинків чи реконструкції котеджів, комплектація об'єктів якісними будівельними матеріалами, а також інформаційно-технічний супровід фахівців - це вагомі аргументи на користь вибору нашої будівельної фірми.

Компанія «ШОЗДА» забезпечить виконання не лише комлексного будівництва, але й окремих частин будівництва: заливання фундаменту "під ключ" (блочний, монолітний фундамент, основа під колони), мурування стін, перегородок, цегляна кладка, внутрішні та фасадні, а також дахові роботи.

З кожним клієнтом компанія працює безпосередньо на індивідуальній основі. Усім замовникам ми надаємо консультаційні послуги з вибору оптимальних для них дизайнерських рішень та будівельних матеріалів (дерево, цегла, моноліт, газоблоки, піноізол), а також складаємо детальний план майбутніх робіт. Відтак замовник отримує якісну будівлю за оптимальну ціну в обумовлений термін.

Сучасний котедж має бути оснащений усіма необхідними системами. Ми здійснюємо будівництво бані та сауни, дерев`яної альтанки, басейну та фонтанів, а також побудуємо стильний гараж чи сарай. Все це дозволить власникові котеджа з упевністю заявити: "Мій будинок - моя фортеця"!:

 


 

 

 

 

 

 


       м.Тернопіль
      (0352) 429-429, 421-849
      (097) 131-61-51, (096) 211-07-48
Українська рейтингова система Каталог веб ресурсів Тернопільщини MyCounter - Ваш счётчик Рейтинг@Mail.ru
Розробка та дизайн www.siriusone.net