На головну
Будівельні роботи

Оздоблення під`їздів
Будівельне риштування
Оренда
Продаж
Нерухомість

Продаж
Фасадні роботи

Зовнішній вигляд будівлі, у якій Ви живете або працюєте, відіграє значну роль у формуванні враження людини, що вперше його побачила.

Компанія "ШОЗДА" надає весь спектр послуг з виконання фасадних робіт будь-якої складності будівельних і ремонтних стінних робіт.

Ні у кого не викликає сумніву, що фасад, як обличчя будь-якої будівлі повинні виглядати красиво і доглянуто, оскільки це сприяє не лише створенню позитивного враження оточуючих, але й підтримці "внутрішнього здоров`я" будови. Робота фасадних майстрів має щось спільне з роботою майстра косметичного салону, який, використовуючи косметику, може зробити красунею жінку навіть з посередніми зовнішніми даними.

Широкий вибір сучасних будівельних і обробних матеріалів, а також застосування сучасних технологій ремонту допоможе надати вашій будівлі неповторний вигляд, який запам`ятовуватиметься і викликатиме позитивні емоції.

Способів проведення фасадних робіт декілька. Вони можуть проводитися з будівельних лісів, люльок або тур. Деякі види робіт виробляються способом будівельного альпінізму.

Фахівці компанії "ШОЗДА" завжди готові надати послуги з ремонту:
 • адміністративних будівель;
 • житлових багатоповерхових будинків;
 • офісних будівель;
 • приватних будинків та котеджів;
 • виробничих будівель
Компанія надає такі види фасадних робіт, як:
 • діагностика і огляд технічного стану фасадів будівлі;
 • шпаклювання і фарбування фасадів, а також облицювання фасадів декоративними елементами;
 • реставрація окремих фрагментів ліпного архітектурного декору, а також відновлення і реставрація штукатурки фасаду;
 • монтажні фасадні роботи, які включають установку відливів, вентиляційних коробів, водостоків;
 • проведення робіт з теплоізоляції фасаду; оббивка сайдингом;
 • та інші види робіт.
Усі вищеперелічені роботи виконуються кваліфікованими співробітниками компанії "ШОЗДА" з використанням сучасних технологій і матеріалів або із зведенням будівельних лісів, або способом будівельного альпінізму. Також можливе застосування в роботі сходів, тур, люльок.

Компанія має усі необхідні дозвільні документи на проведення фасадних робіт та відповідні ліцензії.

Якщо у Вас виникла необхідність проведення робіт швидко і якісно - звертайтеся до нас. У розділі нашого сайту розцінки на фасадні роботи ви можете ознайомитися з нашими цінами на усі види робіт і переконатися в їх доступності і обгрунтованості. Фірма "ШОЗДА" ще з 2001 року відома в Україні (зокрема у Тернополі, Львові, Києві) якісним виконанням фасадних і інших будівельних робіт на різних об`єктах.

Робота починається з того, що фахівці нашої компанії на місці оглядають і знайомляться з об`ємом робіт, після чого готується комерційна пропозиція і розраховується кошторис по цьому об`єкту.

 


 

 

 

 

 

 


       м.Тернопіль
      (0352) 429-429, 421-849
      (097) 131-61-51, (096) 211-07-48
Українська рейтингова система Каталог веб ресурсів Тернопільщини MyCounter - Ваш счётчик Рейтинг@Mail.ru
Розробка та дизайн www.siriusone.net