На головну
Будівельні роботи

Оздоблення під`їздів
Будівельне риштування
Оренда
Продаж
Нерухомість

Продаж
Гіпсова штукатурка

Будівельно-ремонтна компанія "ШОЗДА" є лідером в Україні на ринку будівельних робіт, зокрема має передовий досвід з усіх видів штукатурних робіт.

Штукатурні роботи - це обробка поверхні будівельним розчином. Основою покриття стін і стель є штукатурка, а для підлоги - стяжка. Штукатурка має важливе санітарно-технічне, захисно-оздоблювальне і декоративне значення.

Ми використовуємо устаткування для виконання різних штукатурних робіт, що дозволяє нам виконати роботу швидко і якісно.

Штукатурні роботи дозволяють вирівняти нерівності кладки, закривають шви. Штукатурка служить ізоляцією від проникнення в приміщення вологи, покращує звуко- і теплоізоляційні властивості стін. Для підвищення вогнестійкості несучих металоконструкцій їх також обштукатурюють по сітці. Штукатурку застосовують також і для надання поверхні декоративної фактури.

Якщо візуально стіни відносно рівні, то прийнятний шар штукатурки становитиме 1-3 см відхилиння, і наступний крок - вибір складу, яким ми штукатуритимемо стіни. Це буде гіпсова штукатурка. Якщо товщина шару досягатиме 4-7 см і більше (в зв`язку з великою кривизною «сирих» стін), то застосовується цементно-вапняна штукатурка. Потужність виконання робіт нашою компанією сягає до 8000 м.кв. в місяць.
 
Гіпсова машинна штукатурка МП- 75 (MP - 75)

КНАУФ-МП 75 - суха штукатурна суміш на основі гіпсового терпкого з полімерними добавками. Призначена для високоякісного обштукатурювання стін і стель машинним способом за допомогою штукатурних машин, що забезпечує значну перевагу в продуктивності у порівнянні з ручним способом, особливо при великих об'ємах робіт в найкоротші терміни. Наші стіни і стелі готові для обклеювання шпалерами, а це економія - матеріалу, фінансових коштів та часу.

За підсумками нашої роботи, ви отримуєте:

1. Чітку вертикаль стін;
2. На зовнішніх кутах будуть встановлені спеціальні захисні кутові профілі, які захищатимуть кут від випадкових сколів в процесі експлуатації приміщення;
3. Колір стіни - білосніжний, а це економія фарби при фарбувальних роботах;
4. Підготовлена поверхня для обклеювання шпалерами.

Наноситься на усі звичайні тверді підстави (цегляна кладка, цементна штукатурка, бетон, тощо).

Витрата матеріалів: Одного мішка КНАУФ-МП 75 досить для виштукатурювання 3 м.кв. поверхні, при товщині шару 10 мм.

Будемо раді співпраці з Вами!

 


 

 

 

 

 

 


       м.Тернопіль
      (0352) 429-429, 421-849
      (097) 131-61-51, (096) 211-07-48
Українська рейтингова система Каталог веб ресурсів Тернопільщини MyCounter - Ваш счётчик Рейтинг@Mail.ru
Розробка та дизайн www.siriusone.net