На головну
Будівельні роботи

Оздоблення під`їздів
Будівельне риштування
Оренда
Продаж
Нерухомість

Продаж

Піноізоляційні роботи

Піноізол

Піноізол є легким, вогнетривким і недорогим полімером, який використовується при будівництві будинків, утепленні будинків, утепленні стін і робочих приміщень (гаражів, ангарів), як звукоізоляційний матеріал (для готелів, звукозаписних студій), ізоляції дахів, підлог або стінних перегородок, а також, на сховищах і для обшивки холодильних кімнат, саун і овочесховищ. На відміну від пінопласту, пеноізол має низьку теплопровідність і високий рівень звукоізоляції, до того ж піноізол є екологічним і довговічним матеріалом - термін експлуатації цього матеріалу складає більше п'ятидесяти років.

Завдяки високоякісному складу, піноізол не руйнується (як, приміром, мінвата), відмінно переносить вологу, перепади температур, нашестя гризунів і вплив мікроорганізмів. Виготовляється пеноізол безпресовим способом і не піддається термічній обробці. Пінотворний склад, що складається з полімерної смоли, піноутворювача і кислотного каталізатора затвердіння, має високі фізико-механічні та експлуатаційні характеристики, до того ж, що найважливіше, такий склад екологічно чистий і безпечний.

Виробництво пеноізола може відбуватися як у виробничих умовах, так і безпосередньо на будівельному майданчику. Легкий полімер, який використовується для утеплення і гідроізоляції приміщень, виготовляють без використання термічної обробки і пресу, методом спінювання в піногенераторі.

Заливка піноізолу

Піноізол - це єдиний матеріал, який дозволяє утеплювати і звукоізолювати вже побудовані будівлі. Це можливо завдяки його спеціальному складу. Заливка пеноізолу відбувається відразу ж після змішування усіх необхідних компонентів (полімерної смоли, пінотворного складу і каталізаторів) через шланг в порожнечі між внутрішньою і облицювальною кладкою. Склад може бути виготовлений тут же, на будівельному майданчику, що дозволяє економити на транспорті.

Продаж піноізолу

Виробництво піноізолу почалося порівняно недавно, але продаж піноізолу вже сьогодні отримав значну популярність. По-перше, цей матеріал має не лише низьку теплопровідність, але і додаткові позитивні властивості. Довговічність, звукоізоляція і екологічно чистий склад - тільки декілька з них. По-друге, матеріал легкий і текучий, що дозволяє застосовувати його в різних сферах і ситуаціях. По-третє, піноізол у декілька разів дешевшим за інші утеплювачі.

Ці властивості піноізолу, допомагають досягти бажаної планки "ціна-якість", де найважливіший чинник - якість вище, ніж, власне, ціна. Пеноізол можна придбати в твердому або в рідкому стані. Тут усе залежить лише від ваших потреб і сфери застосування. Не може не радувати і той факт, що пеноізол є одним з найдовговічніших матеріалів. Пеноізол неїстивний і в ньому не живуть гризуни, пеноізол стійкий до плісняви, грибків і інших мікроорганізмів, а середній термін служби складає від 35 до 70 років. Об'єднавши усе вищесказане, можна зробити висновок, що сьогодні пеноізол є ідеальним матеріалом для тепло і звукоізоляції. Саме тому останнім часом будівельники більше надають перевагу застосуванню пеноізолу як найоптимальнішому ізоляційному матеріалу.

 


 

 

 

 

 

 


       м.Тернопіль
      (0352) 429-429, 421-849
      (097) 131-61-51, (096) 211-07-48
Українська рейтингова система Каталог веб ресурсів Тернопільщини MyCounter - Ваш счётчик Рейтинг@Mail.ru
Розробка та дизайн www.siriusone.net