На головну
Будівельні роботи

Оздоблення під`їздів
Будівельне риштування
Оренда
Продаж
Нерухомість

Продаж
Стяжка

Створення рівної і довговічної підлоги - одне з найважливіших завдань при будівництві і ремонті. Компанія "ШОЗДА" вже давно працює на будівельному ринку і пропонує доступний комплекс інструментів і технологій зі створення ідеальної підлоги. Наші фахівці забезпечать надійне стягування підлоги, на яке можна укладати будь-який сучасний матеріал, - від ковроліну до паркету.

Ми використовуємо різноманітні технології - бетонне стягування підлоги, цементне стягування, стягування підлоги з фиброволокном, що дозволяє підібрати оптимальний варіант під будь-який об'єкт, з урахуванням побажань і можливостей замовника.

В цьому випадку, відповідним рішенням для Вас стає сучасна технологія по пристрою підлог на будь-яких промислових і цивільних об'єктах (заливка підлог). Застосування спеціальної техніки з укладання підлог з механізованим стягуванням дозволяє добитися безперечних переваг.

Звернувшись у компанію "ШОЗДА", ви отримаєте якісну стяжку підлоги. Яку би технологію ви не вибрали - бетонне стягування або цементне стягування підлоги - вас порадують наша оперативність і увага до деталей, адже ми виконуємо свою роботу, як кажуть, без сучка, без задирочки. Для того, щоб зробити ідеальну підлогу, Вам достатньо лише звернутися до нас! Усю роботу ми беремо на себе.

Ми зацікавлені у розширенні мережі наших клієнтів і сподіваємося, що співпраця з нашою компанією принесе Вам комерційну вигоду і додасть задоволення від роботи з надійним партнером.

Будемо раді співпраці з Вами!

 


 

 

 

 

 

 


       м.Тернопіль
      (0352) 429-429, 421-849
      (097) 131-61-51, (096) 211-07-48
Українська рейтингова система Каталог веб ресурсів Тернопільщини MyCounter - Ваш счётчик Рейтинг@Mail.ru
Розробка та дизайн www.siriusone.net